תאילנד החופשה המושלמת שלי 

orlybooking@gmail.com     

 

  בנגקוק   קאווסאן   ארמון המלך   תחבורה   סרטון על בנגקוק   מזג אוויר בבנגקוק

 

בנגקוק  Bangkok

בנגקוק היא שער הכניסה האווירי לתאילנדוענף התיירות בעיר מהווה מקור הפרנסה המקורי לתאילנדים המקומיים. רוב המטיילים יעברו בשלב זה או אחר בעיר בנגקוק במהלך טיול אל המזרח הרחוק. שדה התעופה הבינלאומי של בנגקוק הוא מעין מרכז אזורי לטיסות בתוך אסיה, בנגקוק בתאילנדית (או נכון יותר, בתאית) זה כפר השזיפים. היא עיר מעניינת ויש בה מה לראות. יש בבנגקוק מקדשים בודהיסטים רבים.המקדשים המפורסמים יותר הם" ואט פו וואט ארון". 

 

 אזור הקאווסאן

רחוב הקַאוואסן  הוא מקום שבו כנראה תפגשו בעוד ישראלים מלבדכם. מאז לא מעט שנים היה רחוב הקאווסאן פופולארי בקרב תרמילאים צעירים והישראלים הם חלק נכבד מהם. ישנן שתי התייחסויות לעיר הזו, הראשונה אומרת שזוהי עיר ביניים ותקופת השהות המומלצת בה לא עולה על יומיים - שלושה, השנייה נותנת לבנגקוק קצת יותר כבוד ומעריכה את ההיסטוריה המקומית, השילוב של המודרניזם והחדשנות עם התרבות התאילנדית המסורתית. הרבה פעמים תמצאו את עצמכם מסתובבים ברגל ליד מקדשים מדהימים הנמצאים לצד מרכזי קניות חדשים וגדולים, אתרים היסטוריים ובתי קפה, מסעדות משובחות, ברים, בתי קולנוע, מועדונים שונים וגלריות אמנות. אם חיפשתם אטרקציות מיוחדות שמשלבות את המזרח אבל גם מדברות עם התקופה הנוכחית המערב, אתם במקום הנכון.
ברוכים הבאים.


 


 ארמון המלך  Grand Palace

ארמון המלך מרתק מדהים. ה-GrandPalace, שקיים יותר מ-200 שנים ונבנה ע"י המלך ראמה הראשון נמצא על דרךNa Pralanונחשב למקום יפיפה ואולי המתק ביותר בעיר. הארמון מורכב מכמה מבנים ארכיטקטוניים מדהימים ואפשר לטייל שם שעות ארוכות מבלי להשתעמם. ליד הכניסה לשטח הפנימי של הארמון יש מוזיאון נשקים ובו אפשר ללמוד על כלי הנשק התאילנדים. במתחם הארמון נמצא גם ה-Dasit Audience Hall. זהו מבנה המוגבה על פלטפורמה משיש שמעוצבת בצורת צלב ונחשב לדוגמא קלאסית לארכיטקטורה המלכותית. כיום ארמון המלוכה משמש רק לטקסים, ולמעשה המלך גר בפועל בארמון אחר - Chitladaשנמצא בצפון בנגקוק.


 


תחבורה

בתוך בנגקוק הצפופה תוכלו לנוע בכמה אופנים. אפשר לנסוע במוניות, אפשר לעלות על רכבת ה-SKY TRAINהמודרנית, ועוד אופציה היא דווקא לשוט בסירה קטנה יחסית. גם אם לא תכננתם לטייל בכלל בבנגקוק עצמה, צאו לפחות ליום אחד לרחובות. באותו יום תוכלו לראות מקדשים מדהימים, שווק צף על המים, מרכזי קניות, אמנות, היסטוריה, תרבות, היסטוריה, עבר והווה. אם תרצו לקבל מסאג' מקצועי. בתור מבקר ניתן לקבל עיסוי מהוגן לחלוטין מהסטודנטים הלומדים במקום, כאשר המורים שלהם מפקחים. המסאז' המקצועי ניתן בחדר גדול בתוך מתחם הוואט. למי שאוהב קניות, מומלץ מאוד לבקר בשווקים ובמרכזי הקניות הענקיים בעיר. מסע קניות בבנגקוק הוא טיול ארוך, בדוכנים, בשווקים השונים, וגם בקניונים מודרניים. בנגקוק שופעת אירועים ופסטיבלים סביב השנה. אירועי דת, מוזיקה, מחול, פולקלור, מצעדים ססגוניים ואנשים שמחים.


אטרקציות בבנגקוק

  

סרטון על בנגקוק


טואול - בניית אתרים באינטרנט